Serwis gwarancyjny

Hubsolar prowadzi gwarancyjny serwis sprzedawanych urządzeń. Większość tych produktów objęta jest gwarancją producenta, część z nich udziela nam autoryzacji i upoważnienia do prowadzenia nieodpłatnych napraw gwarancyjnych. Rola producenta sprowadza się w takim przypadku do szkolenia pracowników Hubsolar, udzielania zdalnej pomocy i dostarczanie części zamiennych. Część urządzeń podlega procesowi reklamacyjnemu bezpośrednio u producenta.

Serwis pogwarancyjny

Ponadto świadczymy usługi konserwacji, czyszczenia i napraw urządzeń w okresie pogwarancyjnym. Ponieważ wiemy jak ważne są te produkty dla naszych klientów dokładamy starań, aby skutecznie przedłużyć żywotność każdego urządzenia.

W uzasadnionych przypadkach prosimy producentów o pomoc i naprawę urządzeń, ale wiemy, że zwykle wiąże się to z dużymi kosztami. Wysyłki produktów, w szczególności do USA, lub Chin znacznie podnoszą koszty naprawy, dlatego staramy się jak najwięcej produktów naprawiać samodzielnie.
Jeśli naprawa okazuje się niemożliwa lub nieopłacalna staramy się zaoferować rabat na zakup nowego produktu.

Jeśli masz problemy z zakupionymi u nas produktami zadzwoń lub napisz do nas koniecznie. Spróbujemy pomóc w każdym przypadku.