Nasza propozycja to przygotowane “pod klucz”, nowoczesne rozwiązanie produkujące prąd ze słońca za pomocą zestawu fotowoltaicznego. W ramach naszych usług optymalnie dobierzemy, zaprojektujemy, zainstalujemy, oraz pomożemy w uzyskaniu finansowania zakupu. Po zamontowaniu pomożemy w załatwieniu formalności związanych z odbiorem u Twojego operatora sprzedaży energii. Dostarczymy również moduły, falowniki, osprzęt i mocowania zgodne z przygotowanym projektem. Po zainstalowaniu zestawu, otrzymasz stały dostęp online do informacji o wielkości oraz parametrach wyprodukowanej i zużywanej energii. Dzięki temu będziesz mógł zoptymalizować koszty i powiększyć oszczędności, a przy tym dołożysz swoją cegiełkę do ograniczenia negatywnego wpływu działalności człowieka na środowisko naturalne. Jeżeli jesteś zainteresowany szczegółami naszej oferty umów się na spotkanie, podczas którego dobierzemy dla Ciebie najbardziej optymalne rozwiązanie pod kątem technicznym i finansowym.

Komponenty najwyższej jakości

Do montażu instalacji stosujemy falowniki, moduły fotowoltaiczne, i systemy mocowań najlepszych producentów dostępnych na rynku. Wykonany przez nas projekt instalacji zawiera optymalne rozwiązania zaspokajające potrzeby naszych klientów. Po zaprojektowaniu i wykonaniu przez naszych specjalistów pomiarów, instalacja montowana jest na dachu lub gruncie - w zależności od potrzeb klienta. Zawsze mocowania, są poprawnie dobrane do rodzaju konstrukcji i poszycia dachowego. 

Sprawdzeni dostawcy - najwyższa jakość

Montaż to dla nas powód do dumy

Bezpieczny i bez uszkodzeń montaż modułów i całej instalacji jest dla nas priorytetem. Wszystkie prace są wykonywane z zachowaniem wszystkich przepisów, norm oraz zaleceń producenta. Nie zatrudniamy ludzi z łapanki. Wszyscy nasi specjaliści mają odpowiednie uprawnienia potwierdzone państwowymi egzaminami i certyfikatami. Przeszli niezbędne oraz nadprogramowe szkolenia kończąc je egzaminami z bardzo dobrymi wynikami. Swoją wiedzę i umiejętności wielokrotnie mieli szansę zaprezentować podczas montaży u zadowolonych z naszych usług klientów. Posiadamy certyfikację wiodących producentów branży fotowoltaicznej.

Montaż na dachu płaskim

Optymalna instalacja fotowoltaiczna

Zawsze staramy się dobrać dla klienta optymalne rozwiązanie. Dostosowane przede wszystkim do zapotrzebowania klienta na energię elektryczną, ale również do miejsca montażu i związanego z nim nachyleniem, powierzchnią montażową, kierunkiem względem słońca oraz potencjalnych zacienień. Gdzie jest to wymagane proponujemy rozwiązania bazujące na mikrofalownikach montowanych bezpośrednio pod modułem. W rozwiązaniach tych zacienie, zabrudzenie i spadek mocy pojedynczego modułu nie ma wpływu na pracę reszty instalacji. W przypadku mniej skomplikowanych dachów proponujemy tańsze rozwiązania z falownikiem centralnym.

Instalacja na raty w kwocie rachunku za prąd. Wyższy zwrot z inwestycji niż z lokaty bankowej.

Cala inwestycja może być sfinansowana kredytem, w którym rata ta jest bliska kwocie, jaką do chwili montażu klient płacił za rachunek dostawcy za prąd.  Pomożemy w załatwieniu wszystkich formalności związanych z uzyskaniem kredytu. Warto więc zamienić rachunki za energię na niską ratę kredytu. Stopa zwrotu z inwestycji jest o ponad sześciokrotnie wyższa niż oprocentowanie dostępnych na rynku lokat. Raty płacone są przez około 8 lat, a instalacja powinna pracować co najmniej 25 lat. Po spłacie kredytu masz w pełni darmową energię bez rachunków za zużycie prądu.

Dodatkowo aktualnie można skorzystać z różnych dotacji na wykonanie instalacji fotowoltaicznej. Więcej na stronie dotacje.

Monitoruj i zarządzaj

Dzięki dostępnym w większości falowników opcjom domownik może zarządzać produkcją i zużyciem energii. Dedykowana zdalna aplikacja dostarcza mu informacji ile energii wytwarza, czy i jaką ma nadwyżkę. Za zgodą klienta my również możemy instalację monitorować i w razie potrzeby zareagować jak najszybciej na wykryte w instalacji nieprawidłowości. Nadwyżka jest przechowywana w sieci energetycznej Twojego dostawcy prądu. 80% z wyprodukowanej nadwyżki możesz zużyć w ciągu jednego roku. Zachęcamy do zużywania jej na ogrzewanie domu zimą za pomocą promienników podczerwieni, które również mamy w swojej ofercie i możemy zamontować.

Gwarancja na 25 lat

W naszej ofercie są moduły fotowoltaiczne, których producenci dają aż 25 lat gwarancji na wydajność modułów fotowoltaicznych. Produkując energię elektryczną ze słońca instalacja zakupiona na kredyt zwraca się przeciętnie po 8 latach, a bez kredytu – po 6. Ciągłe podwyżki cen prądu będą powodowały, że czas zwrotu będzie się skracał. Żywotność modułów to nawet 38 lat, więc przez przynajmniej 30 lat prąd daje czysty zysk – zarówno dla Twojej kieszeni jak i dla środowiska. Nasze usługi również objęte są gwarancją, a my świadczymy serwis zarówno gwarancyjny, jak i pogwarancyjny. Uzyskanie dotacji oraz skorzystanie z ulgi termoizolacyjnej spowoduje, że czas zwrotu skróci się jeszcze bardziej, a instalacji przyniesie jeszcze większe zyski.

Gwarancja jakości