Fotowoltaika

Energia ze słońca

Instalacje fotowoltaiczne zdobywają coraz więcej zwolenników na polskim rynku dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym, które znacząco obniżają koszt inwestycji, jednocześnie zapewniając wyższe osiągi. Wpływ na ich popularność mają także zmiany w świadomości społecznej – coraz większy nacisk kładzie się na odnawialne źródła energii oraz tak zwane postawy prosumenckie.

Oferujemy pełen zakres niezbędnych elementów do instalacji własnej mikroelektrowni. Oferujemy także montaż oraz naprawę zakupionych u nas sprzętów w ramach serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

Zamiast konsumenta - prosument

Kim jest prosument? To osoba, która występuje w danej sytuacji zarazem jako konsument i producent. Fotowoltaika pozwala na generowanie własnej energii w ramach przydomowej mikroelektrowni – od swojego dostawcy prądu pobierasz jedynie brakującą różnicę potrzebną do zasilenia domu. Co jednak w sytuacji, kiedy np. wskutek utrzymującej się słonecznej pogody nagromadziło się zbyt wiele energii elektrycznej? Licznik dwukierunkowy wchodzący w skład instalacji fotowoltaicznej pozwala na przekierowanie nadmiaru prądu do ogólnej sieci. Oddaną energię można w późniejszym czasie „odzyskać” w korzystnym dla prosumenta stosunku (zależnym od rozmiarów i wydajności działającej instalacji).

„Mój prąd” – dotacje na Twoją własną mikroelektrownię

W ramach programu „Mój prąd” ogłoszonego w lipcu 2019 roku osoby planujące montaż własnej mikroelektrowni o potencjale 2-10kW mogą starać się o dofinansowanie w wysokości do nawet 5000 zł. Ponadto koszty związane z instalacją fotowoltaiczną mogą zostać odliczone od podatku. Za uzyskane fundusze można nabyć niezbędne elementy takie jak okablowanie czy falowniki lub też opłacić robociznę.

Gdzie nas znaleźć?

Nasza siedziba mieści się na ul. Małej 8, Blizne Łaszczyńskiego (okolice Warszawa-Bemowo). Współpracujemy także z klientami zamieszkałymi w następujących miastach:

Czy jeszcze w czymś możemy Ci pomóc? 

Twoje zadowolenie z usługi jest powodem naszej radości

Stawiamy na najwyższą jakość usług. Jeśli masz pytania chętnie na nie odpowiemy.

Z uwagi na duże zainteresowanie naszą ofertą, problemami w łańcuchu dostaw towarów i za tym idące ciągłe zmiany stanów magazynowych, tymczasowo zawieszamy możliwość zamawiania online w naszym sklepie internetowym. Prosimy o kontakt telefoniczny celem potwierdzenia dostępności towaru. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zapraszamy również do kontaktu w sprawie doboru odpowiedniej do Twoich potrzeb instalacji fotowoltaicznej.